KONST / Litografier / Färglitografi 15707034
nr 1570 7034
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Fjädrar. Signerad, numrerad 57/250. Färglitografi, bildmått: 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:57:38
16/10 18:51:03
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon